Water Cooling OEM 16400-22200 Radiator suitable for COROLLA ZRE152' 06-07 AT
| Product Specification | |
| Manufacturer Part Number | KJ-12389 |
| Car Type | COROLLA ZRE152' 06-07 AT |
| Core Size | PA 600 x 378 x 16/22 mm |
| OEM | 16400-22200 |
| Tank Size | 40/40 x 400 mm |
| OIL COOLER: | φ19 x 250 mm |
| Carton Size | 830 x 110 x 460 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 16/22 mm |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Any special requirement request by you. |
| Delivery | 30~40 days after order confirmed |
| Payment Term | T/T, 30% deposit before production,the balance before shipment |
| Trade Term | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 Pcs |






Hot Tags: water cooling oem 16400-22200 radiator suitable for corolla zre152' 06-07 at, manufacturers, wholesale, quality
