TACOMA' 04 MT ALL NEW AUTO PARTS ALUMINUM RADIATOR OEM 16410-0P030
| Product Specification | |
| Manufacturer Part Number | KJ-12282A |
| Car Type | TACOMA' 04 MT |
| Core Size | PA 650 x 538 x 16/26 mm |
| OEM | 16410-0P030 |
| Tank Size | 48/48 x 560.5 mm |
| Carton Size | 850 x 120 x 645 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 16/26 mm |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Any special requirement request by you. |
| Delivery | 30~40 days after order confirmed |
| Payment Term | T/T, 30% deposit before production,the balance before shipment |
| Trade Term | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 Pcs |



KINGA Radiator Quality:
5000+ various models
ISO/TS 16949 certified.
100% leak test with nitrogen
1 year warranty against defects,
Free replacement if any quality claim confirmed.
Considerate and professional after-sale service and prompt reaction to customer feedback.
Hot Tags: tacoma' 04 mt all new auto parts aluminum radiator oem 16410-0p030, manufacturers, wholesale, quality
