Auto Parts raidator for NISSAN ALTIMA 6CYL'02- AT 21460-8J100/9J400/9Y000
Radiator Features
| Manufacturer Part Number | Kj-15049 |
| Cartype | NISSAN ALTIMA 6CYL'02- AT |
| OEM | 21460-8J100/9J400/9Y000 |
| Core Hight | 400mm |
| Core Width | 738mm |
| Thickness | 16/26mm |
Products Show
Advantages Of Us
1. Original /OEM quality and competitive price.
2. Professional work team and quick service.
3. Strong and standard package.
4. Fast and safe delivery.
5. Long export experience in Middle east, Northern Europe, Southeast Asia, North America, Africa, Brazil.

FAQ
Q1. Can you offer free samples?
A: Yes with low cost.
Q2. What are our major market?
A: Our main markets are Asia, middle east, Africa, and south America.
Q3. Which port does our company supply the goods?
A: Usually at Shenzhen ,appointed port by customer is acceptable.
Q4. How can I be sure the parts fit my vehicle?
A:Please advice the parts no.(OEM no)to our sales,and confirm with them. Simply send the images of the parts to our sales or ask our sales to send you image to confirm.
Contact Us
| Factory Address | Guangcong Road No:18 Conghua Economic Technique Development Area, Guangzhou, Guangdong, China |
| Zipe Code | 510900 |
| Tel | 0086-20-87815083 |
| Website | http://kingaautoparts.en.made-in-china.com/ |
Hot Tags: AUTO PARTS RADIATOR FOR NISSAN ALTIMA 6CYL'02- AT, manufacturers, wholesale, quality
