MITSUBISHI G200'04- / L20 07 - AT AUTO RADIATORS
Radiator Features
| Manufacture Part Number | KJ-14151 |
| Cartype | MITSUBISHI G200'04- / L20 07 - AT |
| Core Size | PA 525*628*16/26 mm |
| Tank Size | 48/48*659 mm |
| Thickness | 16/26mm |
| Carton | 750*120*730 mm |
| Transmission | AT |
| OEM | MN222330/1350A182/1350A183 |
KINGA Radiator Specifics and Benefits:
1, Helps Reducing Coolant Temperature
2, Extends Engine Life
3, 100% New
4, Professional Installer is Highly Recommended
5, 100% quality assurance tested
6, Great cooling capacity, twin water channel core design
Advantages Of Us
1. Original /OEM quality and competitive price.
2. Professional work team and quick service.
3. Strong and standard package.
4. Fast and safe delivery.
5. Long export experience in Middle east, Northern Europe, Southeast Asia, North America, Africa, Brazil.
6. Clear details photos what you see is what you get.
7. Able to develop & produce according to customer specification with technical drawing.
Hot Tags: mitsubishi g200'04- / l20 07 - at auto radiators, manufacturers, wholesale, quality
