Resonable Price Radiator for HYUNDAI SONATA'05 MT with OEM 25310-3K140
Radiator Features
| Manufacture Part Number | KJ-21060 |
| Cartype | HYUNDAI SONATA'05 MT |
| Tank Size | 46.5/46.5*490mm |
| Thickness | 16mm |
| Carton | 850*130*580mm |
| Transmission | MT |
| OEM | 25310-3K140 |
Trade Information
| Place of Origin |
Guangzhou China |
|
Delivery Time |
30DAYS |
|
Packing |
As The Customer Request/ Neutral Packing / Foam Corner Protector |
|
Company type |
Manufacture |
|
Delivery Port |
SHENZHEN or Guangzhou |
|
Max. Production Capacity |
70000 Pieces / Month |
| Warranty | One year |
KINGA Radiator Specifics and Benefits:
1,Helps Reducing Coolant Temperature
2,Extends Engine Life
3,100% New
4,Professional Installer is Highly Recommended
5,100% quality assurance tested
6,Great cooling capacity, twin water channel core design
Advantages Of Us
1. Original /OEM quality and competitive price.
2. Professional work team and quick service.
3. Strong and standard package.
4. Fast and safe delivery.
5. Long export experience in Middle east, Northern Europe, Southeast Asia, North America, Africa, Brazil.
6. Clear details photos what you see is what you get.
7. Able to develop & produce according to customer specification with technical drawing.
Hot Tags: hyundai sonata'05 mt 25310-3k140, manufacturers, wholesale, quality
