If you're satisfied with our quality car radiator for toyota alphard hybrid′07- at with oem 16041-28620, please be free to contact our professional and experienced manufacturers. The wholesale service, good after-sale service and fast delivery are also offered.
| Product Specification | |
| Manufacturer Part Number | KJ-121131 |
| Car Type | TOYOTA ALPHARD Hybrid'07- AT |
| Core Size | PA 675X418X16/26 mm |
| Tank Size | 40/40x439 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 16/26 mm |
| OEM: | 16041-28620 |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Any special requirement request by you. |
| Delivery | 30~40 days after order confirmed |
| Payment Term | T/T, 30% deposit before production,the balance before shipment |
| Trade Term | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 Pcs |
Hot Tags: car radiator for toyota alphard hybrid′07- at with oem 16041-28620, manufacturers, wholesale, quality

