If you're satisfied with our quality auto parts radiator for isuzu d-max'06 mt oem:8973333510, please be free to contact our professional and experienced manufacturers. The wholesale service, good after-sale service and fast delivery are also offered.
Kinga drawing:KJ-13002

All products are produced according to Kinga drawings.
| RADIATOR FOR ISUZU D-MAX'06 MT | |
|
Product Specification |
|
| Manufacturer Part Number | KJ-13002 |
| Car Type | ISUZU D-MAX'06 MT |
| Core Size | 475 x 588 x 16/26 mm |
| OEM | 8973333510 |
| Tank Size | 47.5/47.5 x 612.5 mm |
| Carton Size | 765 x 115 x 640 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 16/22/26/36 mm |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Blister Packing / As Your Request |
| Delivery | 60-65 days after received the deposit |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Payment Condition | 30% deposit in advance, 70% balance before delivery |
| Trade Term | FOB GUANGZHOU/SHENZHEN CHINA |
| MOQ | 30 Pcs |
| HS Code | 8973333510 |
If you are interested in our auto parts car radiator oem 8973333510 for isuzu d-max'06 -mt,pls contatc me!
Hot Tags: auto parts radiator for isuzu d-max'06 mt oem:8973333510, manufacturers, wholesale, quality
