High Efficient Aluminum Radiator for Mazda KIA SEPHIA'93 OEM OK201-15-200B AT
Product Specification:
Manufacturer Part Number |
KJ - 16019 |
| Car Type | KIA SEPHIA'93 |
| Core Size | PA 375*638*16/26mm |
| Tank Size | 47/47*669 mm |
| Oil Cooler | Diameter 25*275mm |
| Carton Size | 720*115*550mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 16mm / 26mm |
| AT / MT | AT |
| OEM | OK201-15-200B |
| Warranty | One Year |
| Function | preventing the car engine from overheating |
| Packaging | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Any special requirement request by you. |
| Delivery | 30~40 days after order confirmed |
| Payment Term | T/T, 30% deposit before production, the balance before shipment |
| Trade Term | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 Pcs |
| Sample | Charge sample fee & express fee, but will be return back upon get orders |
Reasons for choosing us
1) Professional Factory :
Specialize in manufacturing heat exchangers (car radiator / condenser) for over 10 years .
2) Work Team :
More than 400 workers, including a professional technical team .
3) Wide Use :
Over 5000 kinds of high quality products , which exported all over the world .
4) Rapid Response:
We will reply within 24 hours after receiving your letter . If you have any question , welcome to call us.
5) Efficient Service:
Competitive price with best quality and excellent reputation.
Please feel free to contact us for any question! Welcom to visit KINGA factory , Join us, this is a new beginning of the journey !
Hot Tags: aluminum radiator for mazda kia sephia'93 at, manufacturers, wholesale, quality
