If you're satisfied with our quality radiator for toyota hiace 2005 2013 5l diesel, please be free to contact our professional and experienced manufacturers. The wholesale service, good after-sale service and fast delivery are also offered.
Radiator for Toyota Hiace 2005 5L DIESEL
Radiator Features
| Manufacture Part Number | KJ-12690 |
| Cartype | TOYOTA HIACE'05 |
| Core Size | 510*658*32/36mm |
| Tank Size | 53.5/53.5*675mm |
| Thickness | 32/36mm |
| Carton | 740*190*725mm |
| Transmission | MT |
| Place of Origin | Guangzhou China |
Delivery Time |
30DAYS |
Packing |
As The Customer Request/ Neutral Packing / Foam Corner Protector |
Company type |
Manufacture |
Delivery Port |
SHENZHEN or Guangzhou |
Max. Production Capacity |
70000 Pieces / Month |
| Warranty | One year |

Hot Tags: radiator for toyota hiace 2005 2013 5l diesel, manufacturers, wholesale, quality
