Auto Radiator For Nissan Sunny 2013 MT OEM 21410-3AU1A
Product Describtion
| Manufacturer Parts Number | KJ-15374 |
| Material | Aluminum |
| Cartype | NISSAN SUNNY'2013-MT |
| Core Size | PA 450*388*26mm |
| Core Hight | 450mm |
| Core Width | 388mm |
| Thickness | 26mm |
| Carton | 610*135*520mm |
| Tank Size | 41.5/56*414 mm |
We Promise:
1,Radiators are 100% tested;
2,12 months guarantee;
3,ISO9001, TS16949 certification
Hot Tags: Auto Radiator For Nissan Sunny 2013 MT OEM 21410-3AU1A, manufacturers, wholesale, quality
