If you're satisfied with our quality MITSUBISHI G200'04/L200'07 ALUMINUM RADIATORS, please be free to contact our professional and experienced manufacturers. The wholesale service, good after-sale service and fast delivery are also offered.
MITSUBISHI G200'04/L200'07 MN222330 Custom automobile water radiator
MITSUBISHI G200'04/L200'07 MN222330 Custom automobile water radiator
Radiator Features
| Manufacture Part Number | KJ-14151 |
| Cartype | MITSUBISHI G200'04/L200'07 |
| Core Size | PA 525*628*16/26mm |
| Tank Size | 48/48*659mm |
| Thickness | 16/26mm |
| Carton | 760*120*630mm |
| Oil Cooler | 22*350mm |
| Transmission | At |
| OEM | MN222330 |
Trade Information
|
Place of Origin |
Guangzhou China |
|
Delivery Time |
45DAYS |
|
Packing |
As The Customer Request/ Neutral Packing / Foam Corner Protector |
|
Company type |
Manufacture |
|
Delivery Port |
SHENZHEN or Guangzhou |
|
Max. Production Capacity |
70000 Pieces / Month |
| Warranty | 12 Months |
Products Picture

KINGA Radiator Specifics and Benefits:
1,Helps Reducing Coolant Temperature
2,Extends Engine Life
3,100% New
4,Professional Installer is Highly Recommended
5,100% quality assurance tested
6,Great cooling capacity, twin water channel core design
Hot Tags: MITSUBISHI G200'04/L200'07 ALUMINUM RADIATORS, manufacturers, wholesale, quality
