1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR REMOVAL
Specification For 1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR REMOVAL
| Application for car type | MITSUBISHI DELICA'86-99 MT |
| OEM | MB356342/605252 |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Material | Aluminum core/plastic tank |
| Core size | PA 390*558*16/26 mm |
| Thickness | 16/26mm |
| Tank size | 47/47*587 mm |
| Price Terms | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Payment Terms | TT 30% deposit, 70% against B/L copy |
| Warranty | 12 month |
| Export Markets | Global |
Introduction For 1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR REMOVAL
- Model No: 1300196
- Guarantee:1 year
- Certificate: TS16949:2002,ISO9001
About Radiators
Radiators are heat exchangers used to transfer thermal energy from one medium to another for the purpose of
cooling and heating. The majority of radiators are constructed to function in automobiles.
Our company can provide full range water pumps for many car brands,such as , ,Skoda, , ,Suzuki,and so
on,high quality is our obligation.
Hot Tags: 1986-1999 mitsubishi delica ra diator removal, manufacturers, wholesale, quality
