MAZDA 323 Ⅱ(BD) 81 - 85 M MAZDA 323 Ⅲ(BF) 86 - 88 MT AUTO RADIATORS
Product Specification
| Manufacturer Part Number | KJ-16130 |
| Car Type | MAZDA 323 Ⅱ(BD) 81 - 85 M MAZDA 323 Ⅲ(BF) 86 - 88 MT AUTO RADIATORS |
| Carton Size | 520x110x515 mm |
| Welding | Aluminum brazing |
| Transmission | MT |
| Thickness | 16 / 26 mm |
| Core Size | 350*438*16/26 mm |
| Tank Size | 50/50*466 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
About Kinga
GuangZhou KINGA Auto parts industry manufacture co.,LTD.. is a research and development, production and sales in one of the specialized car radiator company, which produces radiators, condensers, automobile tanks, evaporator products. And has a complete and scientific quality management system.
Our company has been established for many years, from raw materials into the factory inspection to the finished product, every process is a rigorous assessment, the company has the most advanced R & D, design, production and management team. We will be the best quality products, the most sincere service, the most reasonable prices return all customers the best quality products.
NOTICE
1 . Compare your radiator to the picture below .
2 . Flush the entire cooling system of the vehicle .
3 . Radiator should not contact with any acid , alkali or other corrosive properties .
Hot Tags: mazda 323 ⅱ(bd) 81 - 85 m mazda 323 ⅲ(bf) 86 - 88 mt auto radiators, manufacturers, wholesale, quality
