Auto Radiators for MAZDA 3'10-12 MT
Product Details
| Manufacturer Part Number | KJ-16132 |
| Car Type | MAZDA 3'10-12 MT |
| Core Size | PA670*368*16mm |
| Core Hight | 670mm |
| Core Width | 368mm |
| Thickness | 16mm |
| Carton | 880*120*490mm |
| Tank Size | 37/37*390.5mm |
| OEM | LF8M1520YD |
Products Picture:
Advantages working with KINGA
1.KINGA is a big manufacturer, all the raw materials is from good suppliers and the quality is assured. Most of
the parts are manufactured by ourselves.
2.100% leak test, Burst pressure test.
Sample tested in authorized Lab, such as wind tunnel test and pressure cycle test.
3.Quality constant and reliable. Our complaint rate keeps less than 0.35%.
4.Our clients can have more choices on the models and stay competitive in the market.

Hot Tags: AUTO RADIATOR MAZDA 3'10-12 MT, manufacturers, wholesale, quality
