Auto Spare Parts Water Cooling Radiator Fit for ISUZU NHR' 85- MT






| Product Specification | |
| Manufacturer Part Number | KJ-13032 |
| Car Type | ISUZU NHR' 85- MT |
| Core Size | PA 510 x 468 x 36 mm |
| Tank Size | 53/53 x 492 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness | 36 mm |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Any special requirement request by you. |
| Delivery | 30~40 days after order confirmed |
| Payment Term | T/T, 30% deposit before production,the balance before shipment |
| Trade Term | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 Pcs |
| What 's our service? |
| We accept T/T,L/C. 30% as deposit in advance, 70% balanced payments before shipment. |
| KINGA suppliy good products with competitive price |
| Perfect After-sale Service,quality guarantee after you receive the goods. |
| During this time, if you meet any quality problem, please contact with us, we can provide you with an replacement. The premise is non-human damage. |
| we can produce by your samples or technical drawings. We can build the molds and fixtures. |
| OEM service |
| Why choose us? |
| We are big factory in Guangzhou and professionally produce autoparts more than 15 years, we have certain strength to supply you stable quality products. |
| KINGA is very strict with quality control. 100% leak test on the radiators for 62s. 100% leak test with 3.8Mpa Nitrogen for 15s. |
| We can develop new products according to our customers requirement. |
| Professional sale team and after-sale service and quality warranty & prompt reaction to client's feedbacks. |
| KINGA works with leading brands in the radiator industry. |
Hot Tags: auto spare parts water cooling radiator fit for isuzu nhr' 85- mt, manufacturers, wholesale, quality
