If you're satisfied with our quality auto radiator for isuzu tfr (diesel) mt, please be free to contact our professional and experienced manufacturers. The wholesale service, good after-sale service and fast delivery are also offered.
All product produced by KINGA Drawings.
KJ-13006

| RADIATOR FOR ISUZU TFR (DIESEL) MT | |
| Manufacturer Part Number | KJ-13006 |
| Car Type | ISUZU TFR (DIESEL) MT |
| Core Size (mm) | 415 x 518 x 16/26/32/36 mm |
| Tank Size (mm) | 54.5/54.5 x 545 mm |
| Carton Size (mm) | 680 x 100 x 550 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
| Thickness (mm) | 16/22/26/36 mm |
| Warranty | One Year |
| Packaging | Neutral Packing / Blister Packing / others |
| Delivery | 60~65 days after received the deposit |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Payment Condition | 30% deposit in advance, 70% balance before ship out |
| Trade Term | FOB GUANGZHOU / SHENZHEN CHINA |
| MOQ | 30 Units |
SHIPPING:

Hot Tags: auto radiator for isuzu tfr (diesel) mt, manufacturers, wholesale, quality
