HYUNDAI KIA GETZ 1.3L 02 - MT AUTO RADIATORS
Item Specifications
| Manufacturer Part Number | KJ - 21209 |
| OEM | 25310-1C000/1C100 |
| Car Type | HYUNDAI KIA GETZ 1.3L 02 - MT |
| Carton Size | 735 * 110 * 585 mm |
| Transmission | MT |
| Thickness | 16 / 26 mm |
| Tank Size | 50/50*500 mm |
| CoreSize | PA 370*488/16/26 mm |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
Feature
1. All Products Packed in netural packing and 100% Brand New.
2. The tanks are 100% produced by Kinga.
3. All our products are 100% fully tested before shipping out .
About Us
Guangzhou Kinga Autoparts Industry Manufacture Co.,Ltd, located in Guangzhou City, has a
history of 14 years. We are a professional manufacturer of auto parts, set design, development,
manufacturing as a professional manufacturer.We focus on a series of fashion accessories,
such as radiator,condenser,heater ,intercool and other accessories, a wide range of diversity,
reasonable price and on-time delivery.
Hot Tags: hyundai kia getz 1.3l 02 - mt auto radiators, manufacturers, wholesale, quality
