AUTO PARTS RADIATOR FOR HYUNDAI SORENTO 3.5L V6 03 - 06 MT
Item Introduction
| Manufacturer Part Number | KJ-21106 |
| Car Type | SORENTO 3.5L V6 03 - 06 MT |
| Core Size | 575*628*26 mm |
| Core Thickness | 126mm |
| Transmission | MT |
| Tank Size | 49.5/49.5*649mm |
| Material | Aluminum core, Plastic tank |
| Packing | As the requirement of customers |
| Color | Silver |
| Brand Name | HYUNDAI |
| Warrantly | 12 months |
About Us
Guangzhou Kinga Autoparts Industrial Manufacture Co., Ltd is a manufacturer of auto car's radiators ,condensers,heating and intercools for 14 years from China,we have advanced equipment,enough producing experiences,professional designer and good after-sale service,so we can provide you high performance heat exchanger with best price.
R&D
Based on the latest research and development activities, we are geared to provide most advanced range of precision-machined radiators. Our research experts and market analysts gather knowledge about the prevalent market developments and inventions in technology. Further, our R&D personnel are always keen towards searching latest techniques and also conduct different experiments in pursuit of new product & design development.
Continuous research and study along with the regular feedbacks received from clients enable us to design innovative range of radiators.
Hot Tags: auto parts radiator for hyundai sorento 3.5l v6 03 - 06 mt, manufacturers, wholesale, quality
