After Market Auto Radiator For CHEVROLET TRAX 1.4L'15-20 AT
Product Data
| Manufacturer Part Number | KJ-32182 |
| Car Type | CHEVROLET TRAX 1.4L'15-20 AT |
| Carton Size | 625x125x535mm |
| Oil cooler | Φ 22 * 275mm |
| Transmission | AT |
| Thickness | 16 / 26 mm |
| Core Size | PA 620*508*26 |
| Tank Size | 44/44*529 |
| Core Material | Aluminum |
| Tank Material | Plastic |
We are Guangdong Kinga Auto parts Industry Manufacture Co., Ltd, specializing in manufacturing of the radiators and exporting for the auto parts for many cars, Japanese car, European car and so on.
Our advantage
Effeciency:
Any email or inquiry from you will be replied within 24 hours,a quotation is ready in 2mins.
Profession:
More than 20 years technical & sales support team offer you the best service.
Delivery
Exact delivery time can be guaranteed after having confirmation with you.
Guarantee
Strict quality control through our qc team.one-year warranty against b/l data and warranty:12 months
Packing
Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister Packing / Cardboard Protector,Packaging design according to customer requirements.
We make radiators for more car types to meet your needs
| Acura | Hyundai | Scion |
| Audi | Isuzu | Subaru |
| BMW | Land Rover | Saab |
| Benz | Mazda | Suzuki |
| Chrysler | Mini | Toyota |
| Citroen | Mitsubishi | VW |
| Daewoo | Nissan | Ford |
| Daihatsu | Peugeot | Jeep |
| Honda | Renault | KIA |
To get more product information and company information, please do not hesitate to contact us!
| Contact Person: | Mandy Tsang |
| Street Address: | No.18 Guangcong Rd, Conghua Economic Development Area |
| City: | Guangzhou |
| Province/State: | Guangdong |
| Country/Region: | China(Mainland) |
| ZIP: | 510900 |
Hot Tags: after market auto radiator for chevrolet trax 1.4l'15-20 at, manufacturers, wholesale, quality
